Správné interiérové barvy

Míchání barev

Míchání barev se stalo v současné době velice oblíbenou službou, které nabízejí nejen prodejny barev, ale dokonce i obchody specializující se dům a zahradu či vybavení bytu. Díky míchání barev si můžete vybrat do své domácnosti barvu, která se vám nejvíce líbí, která se vám do části domácnosti nejvíce hodí a podle toho si ji nechat namíchat.

Nejlepší je řídit se vzorníkem. Popisovat zaměstnanci, který barvy míchá, jaká barva by se vám nejvíce líbila je nesmysl, protože by to stejně nepochopil a vy by jste nakonec dostali místo barvy světle žluté křiklavě růžovou. A to by se jistě nelíbilo nikomu, kdo má zdravý rozum. Proto jsou tu vzorníky, podle kterých je možné se dokonale orientovat v nabízených odstínech.

Jednoduše si na vzorníku vyberete barvu, která se vám zamlouvá a během několika minut ji budete mít hotovou. Ano, příprava takové barvy skutečně zabere jen několik minut, vy si zatím můžete nakoupit vše potřebné a ušetříte tím čas. Nejen, že si můžete nechat namíchat barvu do interiéru, ale i fasádní barvu, barvu na omítku a další jiné barvy, které jsou určeny jak do interiéru, tak i do exteriéru. Pokud si nejste jisti kolik barvy je nutné nechat namíchat, můžete se podívat na internet, kde najdete kalkulačku, která během několika minut vypočítá spotřebu barvy.

Stačí vám k tomu jen vědět kam bude barva použita a na jaký materiál a jaká je rozloha plochy, kterou budete malovat či natírat.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Malířské barvy a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.