Správné interiérové barvy

Interiérové malířské barvy

Někteří malíři používají profesionální barvy, které jsou jen těžko k dostání od toho se ale odráží i jejich cena. Mnohdy je dokonce lepší volit levnější barvy, které mají dobrou pověst a nabízejí široký sortiment výrobků. Kdyby jste si měli vzpomenout alespoň na jednu společnost, která barvy vyrábí a prodává, bude to pravděpodobně Primalex.

Primalex nabízí skutečně kvalitní barvy, za příznivé ceny, výrobky jsou snadno dostupné dalo by se říct že všude a používají je dokonce i malíři. Co je ale nesmírně důležité zvolit vhodnou barvu do interiéru, která by vytvořila harmonický domov nejen pro vás, ale především pro děti, které se nacházejí ve většině domácností. Špatně zvolené barvy by mohly vyvolat nepříjemné nálady a to je u dětí velice nepříjemné. Je dokázané, že barvy, které se v domácnosti nacházejí vyjadřují nějakým způsobem vaši povahu. Pokud dítě už od dětství bývá v pokojíčku, kde je vymalováno na červeno, pravděpodobně ho to poznamená i do budoucna.

Dítěti je nutné dát veselé, přirozené a něžné barvy. U chlapců se doporučuje modrá nebo oranžová u dívek mnohdy světle růžová nebo žlutá. Červená nebo fialová barva se hodí i do ložnice, kam by mohla vnést živější nádech a i trochu erotiky. Pokud máte malé pokoje je vhodné vybrat barvu, která je opticky zvětší. Zvětšuje například modrá, která v kombinaci s bílím stropem vyvolává pocit lehkosti a vzdušnosti. Dlouhé místnosti působí kratší pokud do nich zvolíte tmavší barvy. Důležitou roli hraje i světlo. Pokud máte tmavou ale dlouhou chodbu volte raději světlejší barvy.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Malířské barvy a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.